Logo Logo
Рухайся сайтом
Бура Іванна — Ехо вічності. Поезія.

Зоресяючий привіт від Ехо Вічності!

Книга поезій «Ехо Вічності» є водночас про маленьке все і велике ніщо. Кожна поезія — особлива по-своєму і всіх їх поєднує вітер присутності невиразимого, який пронизує все.
Buddha Mind — езотеричний магазин: карти таро, аромотерапія, книги, чайне приладдя
Використовуй промокод 🌟 ESOTERA 🌟 та отримуй знижку 10% на всі товари!

Ехо Вічності

Мене звати Іванна. Рада познайомити вас з книгою поезій, які народились крізь мене.

Книга поезій «Ехо Вічності» є водночас про маленьке все і велике ніщо. Кожна поезія — особлива по-своєму і всіх їх поєднує вітер присутності невиразимого, який пронизує все. Книга про священне, про красу, природу, дитинство, старість, народження, смерть, шлях, вічність. Книга про містичне, яке у всьому невичерпно є.

Що означає назва книги?

Назва «Ехо Вічності» містить у собі багато значень. Кожен відчує та зрозуміє щось своє — це і буде найсокровеннішим знанням. Для мене є близьким те значення, яке полягає у тому, що все проявлене буття є ехом вічності. Кожен з нас — ехо творця; ехо, яке повертається у свою істинну суть.


Який символізм зорі, яка зображена на форзаці книги?

«Кожен — зоря!» Ми — сяюча темрява, танцююче ехо вічності. Достатньо лише розпалити цю священну іскру, яка є у кожному з нас. Розгорітись і палати тим містичним вогнем, що напоює по-справжньому. Саме тому, зоря, яка зображена на форзаці — це дзеркало, поглянувши у яке, кожен може впізнати себе — ту істинну суть, яка за межами словесних описів. Ту суть, яка в тиші внутрішній. Бо тільки тиша здатна вмістити все — вічну істину — безмежжя кожного з нас.


У чому цінність книги?

Книга покликана:
— запалювати священним полум’ям натхнення серця читачів;
— напоювати містичним;
— зцілювати сенсами;
— приносити радість.


Іванно, що хочеш побажати читачам?

Бажаю нам всім розкривати свою внутрішню суть. І велике дякую порталу Esoterа за запрошення та можливість поділитися натхненням!

Для всіх охочих, даруємо можливість почитати повну електронну версію книги «Ехо Вічності», чи придбати друкований варіант за посиланням 🔽

Твій корисний простір!
Avatar photo

Esotera

Редакція порталу Esotera.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *